Karolina Ryvolová

22. dubna 2015 v 11:54 | Daniela B. |  Oblíbení fotografové
Jako prvního pokusného králíka na článek o mých oblíbených fotografech, jsem vybrala českou fotografku Karolinu Ryvolovou. Ne protože je to Češka, ale protože až si prohlédnete, její fotografie, pochopíte, že fotografie není jen o zachycení skutečného světa, ale dá se vytvořit i svět zcela jiný.

Fotograf: Karolina Ryvolova (26)
Země: ČR (České Budějovice)
Žánr: Portréty / Surrealismus / Fantasy / Glamour
Kde si můžete prohlédnout její fotografie: FB | 500px | rozhovor (2012)
Oblíbená fotografie: dovolila jsem si stáhnout z facebookové stránky
Narazila jsem na ni už při prvních toulkách facebookem a při hledání zajímavých profilů s fotkami. Jsem velký fanoušek fantasy, jedno období jsem dokonce fandila gothic stylu a sem tam pořád dostávám chuť pustit si nějakou pořádnou metalovou pecku, tudíž asi chápete, co mě na těch fotkách tak fascinuje. Dokonce i jako studentka religionistiky, kdy se s náboženskými motivy setkávám dost často, prostě musím tento styl fotek obdivovat. A nemůžu si odpustit trochu malý osten žárlivost, že mě nenapadlo fotit takové fotky už dávno.
Za co Karolině vděčím nejvíc je právě fakt, že mi její fotky ukázaly možnosti, které se fotografovii nabízejí. Věřím, že kdyby to nebyla ona, našel by se někdo jiný, kdo by mi "otevřel oči", ale do té doby jsem se soutředila jenom na to, jak zaujmout fotkami běžného člověka.
Teď se snažím vzdělávat v grafických programech, abych jednou byla schopná tvořit podobné fotky, dát jim podobu, kterou si sama v hlavně představuju a ukázat trochu jiný svět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Loretten Loretten | Web | 8. června 2015 v 21:09 | Reagovat

Jestli někdy budu umět co ona, tak pak budu moct v klidu umřít. :) Je úžasná, obdivuju ji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama