Krajinky z roku 2008 | 2009

22. dubna 2015 v 21:54 | Daniela B. |  Krajina
Jak jsem říkala, krajinky mi momentálně moc fotit nejdou, ale byla doba, kdy to byl vlastně jediný žánr, který jsem fotila. Jakmile se ukázalo, že jsou na nebi mraky a že to vypadá na pořádný západ slunce, byla jsem venku a snažila se něco fotit. Vzhledem k projektu 15 x fotograficky jsem prošla staré fotky a vybrala pouze ty, které se mi zdají vydařené. A doufám, že co nejdřív je doplním nějakýma novějšíma.

Tyhle fotky jsou vyfocené kousek za domem ve vinohradech. Jde o jedno z mých nejčastějších míst, kam jsem chodila fotit. Především ty západy slunce odtud jsou krásně vidět. Další série fotek je z pole za domem a spíš už jsem se blížila k lesu. Byly vyfoceny v prosinci 2008 pár dní po Vánocích. Ten rok do té doby ještě nesněžilo, což si pamatuju právě díky těmto fotkám.

A tyhle fotky jsou z ledna roku 2009, kdy konečně nějaký ten sníh napadl a já si udělala mega dlouhou procházku ke hřbitovu a rovnou na největší kopec, abych měla dobrý výhled. Podařilo se mi vyfotit i pár srnek a zajíců, ale ty fotky jsou hodně rozmazané a celkově ve špatné kvalitě. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama