Akce u pískovny - 21. 3. 2015

17. června 2015 v 11:55 | Daniela B. |  Zvířata
Dlouho, dlouho jsem přemýšlela, kam tenhle článek zařadit, než mi došlo, že vlastně na všech fotkách je nějaké zvíře. Fotky jsou pořízeny na nedaleké pískovně, když se v březnu pořádala taková menší akce na místní chatě. Kromě kachen se tam od posledně zabydlely dvě kočky, tak jsem si z nich udělala modelky.


Tuhle fotku (myslím že v černobílé verzi) najdete taky na mém profilu 500px. Ačkoliv to vypadá, jako by šlo o jednu kočku a její odraz na skle, jsou tam vlastně dvě, ale kvůli nízké cloně je druhá hodně rozostřená. A navíc obě jakoby si z oka vypadly.


Na tuhle fotku jsem obzvlášť pyšná, protože to byl moment, kdy se takhle olizovaly a když se budete dívat pozorně, zjistíte, že jedna kočanda nemá jednu nohu. Tím pádem pro mě fotka vyjadřuje hodně emocí. Jen mě mrzí, že jsem neměla víc času trochu popřemýšlet na kompozicí, na stole mi ležele kabelka a kdybych ji šla posunout, bylo by po momentu, takže jsem to musela vyřešit ořezem, který nakonec zase nevypadá tak hrozně.


Tahle fotka zase není tak dobrá, ale líbí se mi její barevnost. Nejvíc mi vadí stíny keřů na vodě, vypadají, jakoby rostly z okraje fotky. A navíc v pravo ten stromek tam taky není úplně nejlepší. Opět by to chtělo menší ořez nebo se trochu pohrát s razítkem ve photoshopu, ale prozatím to nechávám takhle.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 unormal unormal | Web | 8. září 2015 v 19:08 | Reagovat

Máš nádherné fotky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama