Červenec 2015

Hanka - 5. 6. 2015

23. července 2015 v 11:03 | Daniela B. |  Portrét
Po focení dětí se mě trochu rozmnožily poptávky (ne moc, ale s každou novou zprávou jsem skákala radosti do vzduchu). Začátkem června jsem fotila Hanku, která by mohla z fleku dělat modelku. Na její žádost jsme zajeli k nedalekému zámku a poté jsme cestou zpátky zastavily ještě u pole, kde sem tam rostly červené máky a nakonec u políčka s takovou to fialovou rostlinkou, jejíž jméno si nemůžu zapamatovat.
Fotek bylo spousta, jedna lepší než druhá a opravdu jsem přemýšlela, že je zveřejním nadvakrát. Nakonec se nějak vlezly, ale jde o výběr opravdu toho nejlepšího. Některé najdete také na FB a na 500px.
Dominička - 15. 5. 2015

21. července 2015 v 13:09 | Daniela B. |  Děti
Další mimčo, které jsem fotila bylo trochu menší, tuším že mělo 3 týdny. Jelikož jsem byla trochu při penězích (což se moc často nestává), rozhodla jsem se koupit fotopozadí a udělat pořádné newborn fotky. Doma nemám prostory, které by bylo dobře osvětlené a ani není prostor, protože s 50mm se bez fullframe prostě do malého prostoru nevlezu.
Naštěstí se tyhle nedostatky vyřešily na místě. Pokoj byl velký a světla bylo dost. Fotila jsem tak, že jsem okno měla za zády a tak se na vinylu některá místa leskla, což potom vzalo víc času na upravování. Fotky s mamčou jsem potom fotila trochu šikmo, takže tam to bylo daleko lepší.
A co mi focení přineslo? Hlavně mimčo pořádně zabalit, aby mu nebyla zima a nefotit celé nahalaté hlavně při focení z výšky. Momentálně šetřím na wrapy a kožešinky.


Elenka - 7. 5. 2015

9. července 2015 v 22:02 | Daniela B. |  Děti
Za tohle várkou foteček jsem musela drobet cestovat, ale vyplatilo se, protože nakonec vznikla spousta krásný snímků. Původně mělo jít o rozkvetlé pampelišky v zelené, ale jelikož jsme je nestihly, musely jsme si vystačit aspoň s chmýřím.
Poprvé jsem taky vyzkoušela odraznou desku, ale nebyly jsme zase tak ve stínu, aby jí bylo potřeba a spíš než aby pomohla, jenom mimčo dráždila.
Mamině a Elence samozřejmě patří dík, že jsem se díky jejich focení mohla zase o drobet zdokonalit (stejně jako všem předešlým účastníkům).Roman - 10. 4. 2015

4. července 2015 v 10:17 | Daniela B. |  Portrét
Po návštěvě zoo mě čekalo jedno velmi rychle spískané focení. Kamarád se mi ozval, že by potřeboval nějaké fotky na životopis. Tak nahodil kvádro a šlo se. Fotek je trochu víc, ale vybrala jsem ty, co se mi líbí nejvíc.