Děti

Dominička - 15. 5. 2015

21. července 2015 v 13:09 | Daniela B.
Další mimčo, které jsem fotila bylo trochu menší, tuším že mělo 3 týdny. Jelikož jsem byla trochu při penězích (což se moc často nestává), rozhodla jsem se koupit fotopozadí a udělat pořádné newborn fotky. Doma nemám prostory, které by bylo dobře osvětlené a ani není prostor, protože s 50mm se bez fullframe prostě do malého prostoru nevlezu.
Naštěstí se tyhle nedostatky vyřešily na místě. Pokoj byl velký a světla bylo dost. Fotila jsem tak, že jsem okno měla za zády a tak se na vinylu některá místa leskla, což potom vzalo víc času na upravování. Fotky s mamčou jsem potom fotila trochu šikmo, takže tam to bylo daleko lepší.
A co mi focení přineslo? Hlavně mimčo pořádně zabalit, aby mu nebyla zima a nefotit celé nahalaté hlavně při focení z výšky. Momentálně šetřím na wrapy a kožešinky.

Elenka - 7. 5. 2015

9. července 2015 v 22:02 | Daniela B.
Za tohle várkou foteček jsem musela drobet cestovat, ale vyplatilo se, protože nakonec vznikla spousta krásný snímků. Původně mělo jít o rozkvetlé pampelišky v zelené, ale jelikož jsme je nestihly, musely jsme si vystačit aspoň s chmýřím.
Poprvé jsem taky vyzkoušela odraznou desku, ale nebyly jsme zase tak ve stínu, aby jí bylo potřeba a spíš než aby pomohla, jenom mimčo dráždila.
Mamině a Elence samozřejmě patří dík, že jsem se díky jejich focení mohla zase o drobet zdokonalit (stejně jako všem předešlým účastníkům).


Moje první "oficiální" focení 18. 10. 2014

24. dubna 2015 v 16:44 | Daniela B.
Opět jsem měla nutkání do titulku napsat "procházka", ale to by se tak mohl jmenovat asi každý článek. :D Kamča, teta mého přítele, mě poprosila, jestli bych nenafotila malého Hynka. Strávili jsme venku něco kolem čtyř hodin a odnesla jsem si něco přes čtyři stovky cvaků. Z toho jsem povybírala ty nejlepší (resp. nerozmazané) a zredukovala je na skoro rovnou stovku. A z této stovky jsem ještě navybírala speciální adepty na trochu detailnější hraní a upravování...


 
 

Reklama