Portrét

Hanka - 5. 6. 2015

23. července 2015 v 11:03 | Daniela B.
Po focení dětí se mě trochu rozmnožily poptávky (ne moc, ale s každou novou zprávou jsem skákala radosti do vzduchu). Začátkem června jsem fotila Hanku, která by mohla z fleku dělat modelku. Na její žádost jsme zajeli k nedalekému zámku a poté jsme cestou zpátky zastavily ještě u pole, kde sem tam rostly červené máky a nakonec u políčka s takovou to fialovou rostlinkou, jejíž jméno si nemůžu zapamatovat.
Fotek bylo spousta, jedna lepší než druhá a opravdu jsem přemýšlela, že je zveřejním nadvakrát. Nakonec se nějak vlezly, ale jde o výběr opravdu toho nejlepšího. Některé najdete také na FB a na 500px.Roman - 10. 4. 2015

4. července 2015 v 10:17 | Daniela B.
Po návštěvě zoo mě čekalo jedno velmi rychle spískané focení. Kamarád se mi ozval, že by potřeboval nějaké fotky na životopis. Tak nahodil kvádro a šlo se. Fotek je trochu víc, ale vybrala jsem ty, co se mi líbí nejvíc.


Procházka se psem - 19.10. 2014

21. dubna 2015 v 17:23 | Daniela B.
V říjnu loňského roku se nám podařilo chytnout krásný slunečný den (což ovšem dělalo ostré stíny), kdy jsem vytáhla ségru a babiččinýho psa Xendu, abych jí udělala nějaké normální fotky (ségře, ne tomu psovi). Nechala se při té příležitosti dokonce učesat, a to už je co říct. Některé fotky nejsou moc ostré (to opět ty proklaté ostřící body), ale i tak se mi dost líbí na to, abych je nechala někde ležet. Občas mi taky ujelo nějaké to snítko prachu na snímači, takže pokud najdete černý flek, snažte si ho nevšímat.
Většinu jsem upravila, v tomto případě pro mě vypadaly mnohem lépe, když jsem je hodila do odstínů šedi.

 
 

Reklama